Tablica iMin Falcon 2 ima edinstven modularni koncept. To omogoča, da se tablica prek magnetnega podstavka poveže z različnimi priklopnimi postajami, kar poveča njeno vsestranskost.
| Weight | 2,7 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Različne znamke POS opreme |
| Garancija | 12M |
| Vrsta POS sistema | AIO sistemi |
| Vrsta POS sistema dodatno | Android 13 GMS |
| Velikost zaslona | 10.95", 1920*1200 Touch screen, 350cd/㎡, 7500K |
| Osnovne informacije | 8-Core, Dual*A76 and Hexa*A55, 2.2GHz, ram: 8GB RAM + 128 GB ROM, SIM/4G |
| Priključki | USB Type-A x 2,DC Jack x 1 Nano Sim , 1 x RJ12 x 1, RJ45 x1 Wireless: Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac(2.4GHz/5GHz), |
| Priključki dodatno | Bluetooth 5.0, 2G/3G/4G LTE, GPS, NFC |
| Dodatne funkcionalnosti | Vgrajen termalni tiskalnik Seiko z avtomatskim rezalnikom in hitrostjo tiskanja do 250mm/s |
| Dodatne informacije | Dimenzije 248 x 199 x 140 mm, Teža 1785g |
| Garancija v mesecih | 24 |












Reviews
There are no reviews yet.