POS sistem IMIN D1 – Zanesljivost in eleganca v enem. Je sodoben POS sistem, zasnovan za učinkovito in brezhibno poslovanje v maloprodaji, gostinstvu in storitvenih dejavnostih. Z elegantnim dizajnom, naprednimi funkcijami in zmogljivo strojno opremo ponuja odlično uporabniško izkušnjo ter optimizira prodajne procese. Ponuja odziven zaslon na dotik, hitro procesorsko enoto in vgrajen 58 mm termalni tiskalnik, kar omogoča celovito upravljanje prodajnega procesa brez potrebe po dodatnih napravah.
POS sistem IMIN D1
550,00 €
1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Različne znamke POS opreme |
| Garancija | 12M |
| Vrsta POS sistema | AIO sistemi |
| Vrsta POS sistema dodatno | Android 11 series iMin UI |
| Velikost zaslona | zaslon na dotik 10.1": 1280 x 800 in 2.4" LED Screen |
| Osnovne informacije | Octa-Core 1.8GHz, Dual*A75 and Hexa*A55 , 2GB RAM + 16GB ROM |
| Priključki | 100-240V; Output: 5V 1.5A, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4GHz/5GHz) Bluetooth 5.0, 4G,NFC (Opcijsko- na zahtevo) |
| Dodatne funkcionalnosti | Vgrajen hitri 58 mm tiskalnik Seiko, Vključuje reže za kartice Nano SIM in TF |
| Dodatne informacije | Dimenzije 250 x 168 x 80mm, Teža 900g |
| Garancija v mesecih | 12 |


















Reviews
There are no reviews yet.