Povežite svoje podjetje s tem cenovno ugodnim in izjemno učinkovitim samostojnim omrežnim optičnim bralnikom. Pametna izbira za upravljanje poslovnih dokumentov, ki ponuja možnost optičnega branja na ločene lokacije z dotikom gumba za oddelke ali individualne uporabnike in omogoča, da zajamete, pretvorite ter delite optično prebrane podatke v vaši organizaciji.
| Weight | 4,68 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | |
| Namembnost | Poslovna uporaba |
| Tip čitalnika | Namizni pokončni |
| Tehnologija skeniranja | CIS – LED |
| Hitrost skeniranja | od 31 do 40 str/min |
| Hitrost skeniranja dodatno | Črno-belo:40 Strani/minuto – Barva:40 Strani/minuto merjeno z velikostjo A4 papirja |
| Maksimalna dimenzija skeniranja | A4 |
| Povezljivost | Mreža |
| Povezljivost dodatno | , USB |
| Avtomatsko obojestransko skeniranje | Da |
| Ločljivost | 600 x 600 dpi |
| Avtomatski podajalec papirja | da |
| Standardna vhodna kapaciteta | 100 listov |
| Predlagan dnevni cikel | do 6500 strani |
| Mere (Š x V x G) | 297 x 154 x 152 mm |
| Teža | 3,6 kg |
| Dodatne informacije | Obojestransko optično branje z enojnim prehodom |
| Dodatne informacije dodatno | , teža papirja 27 – 413 g/m² |
| Garancija v mesecih | 12 |












Reviews
There are no reviews yet.