Čitalnik HP ScanJet Pro 2000 s2, hiter, cenovno dostopen in zasnovan za vse. Od preprostih barvnih opravil do zapletenih delovnih procesov. Hitro in zanesljivo digitalizirajte večje projekte s hitrostjo do 35ppm/70imp in 50-listnim ADF-jem.
Optični čitalnik HP ScanJet Pro 2000 s2
382,36 €
1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | |
| Namembnost | Poslovna uporaba |
| Tip čitalnika | Namizni pokončni |
| Tehnologija skeniranja | CIS – LED |
| Tehnologija skeniranja dodatno | CMOS CIS |
| Hitrost skeniranja | od 31 do 40 str/min |
| Hitrost skeniranja dodatno | do 35 str/min |
| Maksimalna dimenzija skeniranja | A4 |
| Povezljivost | USB |
| Avtomatsko obojestransko skeniranje | Da |
| Avtomatsko obojestransko skeniranje dodatno | , Single-pass duplex |
| Ločljivost | do 600 dpi |
| Avtomatski podajalec papirja | da |
| Standardna vhodna kapaciteta | 50 listov |
| Predlagan dnevni cikel | do 2000 strani |
| Mere (Š x V x G) | 300 x 154 x 172 mm |
| Teža | 2,7 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 12 + (brezplačno podaljšanje garancije na skupno 3 leta ob registraciji na spletni strani) |


















Reviews
There are no reviews yet.