Samsung TV NEO QLED QE43QN90DATXXH prinaša revolucionarno izkušnjo gledanja s svojo diagonalo 108 cm. Ta model se ponaša z Quantum Matrix tehnologijo, ki omogoča izjemno natančen nadzor svetlobe z mini LED diodami, kar zagotavlja osupljive podrobnosti v najtemnejših in najsvetlejših prizorih. Z 144 Hz osveževanjem zaslona je zagotovljena izjemno gladka slika, kar je idealno za igralce video iger in ljubitelje hitrih akcijskih prizorov. Poleg tega NQ4 AI Gen2 procesor optimizira sliko in zvok za vrhunsko 4K izkušnjo.
Neo QLED TV SAMSUNG QE43QN90F
1.123,75 €
9 in stock
| Weight | 17,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 120Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (do 165Hz) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR10 (ADAPTIVE/ GAMING), HDR Brightness Optimizer |
| Dodatne TV lastnosti | Wide Viewing Angle, Ultimate UHD Dimming, Motion Xcelerator 165Hz, 4K AI Upscaling Pro, Filmmaker Mode, EyeComfort Mode |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | 360 Audio, Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | BT5.3, WiFi5 |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN), CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 x 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 13.4 kg (s stojalom), 9.4 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 960.8 x 619.9 x 220.0 mm |
| Mere brez stojala | 960.8 x 558.9 x 26.9 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | TITAN BLACK (TITAN ČRNA) |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
















Reviews
There are no reviews yet.