Razširljiv nahrbtnik, za prenosni računalnik 15,6″/16″, je zasnovan kot kompakten 6L ali kot izjemno prostoren 14L nahrbtnik. Primeren je za vsakodnevno uporabo in daljša potovanja. Nahrbtnik je opremljen z ojačanim, izjemno udobnim hrbtiščem, naramnicami in ročajem. Izdelan je iz vodoodpornih materialov ter reciklirane plastike (r-PET). Ima trak za pritrjevanje na teleskopski ročaj kovčka in ergonomske kovinske zadrge za lažje odpiranje in zapiranje. •Oblazinjen predal za prenosni računalnik velikosti 15,6″/16″ •Razširljiv glavni predal za dodatke in osebne predmete •Velik sprednji predal z organizatorjem in odstranljivim nosilcem za ključe •Notranji žep na zadrgo •Več ravnih notranjih žepov in mrežastih predalov •Skriti zadnji žep z zadrgo za varno shranjevanje
Nahrbtnik PORT Chicago EVO 15,6/16″, razširljiv
83,98 €
9 in stock
| Weight | 0,765 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Barva | črna |
| Material | reciklirani, vodoodporni materiali |
| Notranje mere | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Zunanje mere | 50 x 34 x 11,5 cm |
| Teža | 0,74 kg |
| Dodatne informacije | skriti predal, 6 – 14L |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Velikost | |
| Gaming |


















Reviews
There are no reviews yet.