| Weight | 0,97 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Specifikacije | https://portdesigns.com/en/backpacks/11447-sydney-156-backpack-3567041351739.html |
| YouTube Video ID | |
| Velikost dodatno | za tablice do 25,4 cm (10,1") |
| Barva | črna |
| Material | reciklirani materiali |
| Notranje mere | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Zunanje mere | 35 x 48,5 x 19 cm |
| Teža | 704g |
| Dodatne informacije | velik obložen predal za prenosni računalnik, poseben predal za tablični računalnik, veliko žepkov za dokumente |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Velikost | |
| Gaming |
Nahrbtnik PORT Sydney ECO 15,6/16″, črn
62,99 €
10 in stock
















Reviews
There are no reviews yet.