Nahrbtnik Dell Ecoloop Premier Slim temelji na lahki in sodobni zasnovi. Ponuja celovito zaščito naprav in odlično udobje za vsakodnevno uporabo.
Nahrbtnik DELL EcoLoop Premier Slim 14-16
99,06 €
10 in stock
| Weight | 1,3 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | |
| Barva | črna |
| Material | polietilenska pena (XPE), poliester, material 600D |
| Notranje mere | 26 cm x 2,5 cm x 39 cm |
| Zunanje mere | 30 cm x 14 cm x 45 cm |
| Teža | 0.92 kg |
| Dodatne informacije | Odporen na gorivo, odporen na udarce, odporen na praske v notranjosti, odporen na vodo |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Velikost | |
| Gaming |
















Reviews
There are no reviews yet.