Nahrbtnik ASUS Vigour združuje klasično minimalistično obliko z impresivno vsestranskostjo. Čeprav je lahek, ponuja veliko prostora za prenosnik do 16 palcev (46 cm), ima magnetni sprednji žep in dodatne skrite žepe za vsakodnevne potrebščine. Njegova vodoodbojna izdelava iz umetnega usnja zagotavlja izjemno vzdržljivost in dolgo življenjsko dobo. Podajte se na pustolovščino z nahrbtnikom ASUS Vigour.
Nahrbtnik ASUS Vigour AP2600 Backpack, črn, za prenosnike do 16″
59,61 €
10 in stock
| Weight | 0,89 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | |
| Barva | Črna |
| Material | Poliester |
| Notranje mere | 24,9 x 35,5 x 2,5 cm |
| Zunanje mere | 31 x 41,5 x 12,5 cm |
| Teža | 0,75 kg |
| Dodatne informacije | Lahek, praktičen in vzdržljiv nahrbtnik. |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Velikost | |
| Gaming |




















Reviews
There are no reviews yet.