Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i – Izjemna natančnost in hitrost za resne gamerje Potopite se v vrhunsko igralno izkušnjo. Ta 27-palčni monitor združuje mini LED tehnologijo z visoko ločljivostjo in osveževanjem, ki omogoča izjemno gladko sliko brez zamikov. Ne glede na to, ali ste tekmovalni igralec ali navdušenec nad vizualno popolnostjo, bo Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i dvignil vaše igranje na višji nivo!
Monitor Xiaomi Mini LED G Pro 27i EU gaming, 2560×1440, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, 2xDP
447,22 €
10 in stock
| Weight | 8,5 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Xiaomi |
| Garancija | 12M |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2001205 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2001205.svg |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | razmerje 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | HDMI x2, DP x2 , Avdio vrata x1 |
| Tip matrike | QHD |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 1ms (TYP) |
| Vidni kot | 178 |
| Hitrost osveževanja | 180Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1,07 milijarde barv |
| Nastavljivost zaslona | Naprej 5°+2 / Nazaj 21°±2 |
| VESA standard | 75 mm x 75 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 613,35 mm x 169,45 mm x 526,5 mm |
| Teža | 6,8 kg |
| Priloženo | DP kabel x1, Napajalnik x1, Osnovni nosilec x1, Uporabniški priročnik x1 |
| Garancija v mesecih | 12 |






















Reviews
There are no reviews yet.