Uživajte v še večjem prostoru za vaše naloge in zabavo z monitorjem Samsung S32D390. S 32-palčnim zaslonom in izjemno ločljivostjo Full HD (1920 x 1080) bo vaša vizualna izkušnja popolnoma drugačna – vse bo videti ostro, jasno in živahno. Samsung S32D390 je popoln monitor za vse, ki iščejo visokokakovostno, prostorno in udobno vizualno izkušnjo. S svojim velikim 32-palčnim zaslonom, napreden zaščito oči in elegantnim dizajnom je ta monitor odlična izbira za produktivne naloge, gledanje filmov ali sproščanje ob igrah.
Monitor Samsung 32 S39GD S3 ukrivljen, VA, 1920×1080, HDMI, VGA
274,50 €
10 in stock
| Weight | 8,7 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 2L |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2188500.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2188500_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 81,28 cm (32,0'') |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1500R |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | HDMI, VGA |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 250 cd/㎡ |
| Kontrast | 3000:1 |
| Odzivni čas | 4ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178° (V) / 178° (N) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 16,7 M |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 75×75 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 716,1 x 525,3 x 260,9 mm |
| Mere brez stojala | 716,1 x 423,2 x 92,5 mm |
| Teža | 5,1 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 24 |












Reviews
There are no reviews yet.