Vstopite v svet izjemne vizualne dovršenosti s Samsung S32DG802 – 32-palčnim OLED gaming monitorjem, ki postavlja nove standarde v kakovosti slike, hitrosti in odzivnosti. Ta monitor ni le zaslon, ampak vaša nova skrivna prednost v igrah in ustvarjanju vsebin.
Monitor Samsung 32″ OLED G80SD Odyssey G8, 3840×2160, 2x HDMI, DP, USB, Wi-Fi, 240Hz
1.351,03 €
1 in stock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 2L |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1993280_SL.pdf |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Prilagodljivo osveževanje dodatno | Pro |
| Priključki | 2x HDMI, DP, USB, BT, Wi-Fi, LAN |
| Svetilnost | 250 cd/㎡ |
| Kontrast | 1,000,000:1 |
| Odzivni čas | 0.03ms(GTG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°(V)/178°(N) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 240Hz |
| Število barv in barvni gamut | / |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100×100 |
| Barva | Srebrna |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 719.7 x 584.6 x 263.5 mm |
| Mere brez stojala | 719.7 x 414.7 x 49.2 mm |
| Teža | 8,4 kg |
| Dodatne informacije | SmartThings Hub, HDR10+ Gaming |
| Priloženo | Kabel HDMI, DP, USB, daljinski upravljalnik |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Velikost zaslona | |
| Ločljivost | |
| Nastavljiv po višini | |
| Zaslon na dotik | |
| Zvočniki | |
| Ukrivljen zaslon | |
| Prilagodljivo osveževanje | |
| Namen monitorja | |
| Tip matrike |
















Reviews
There are no reviews yet.