| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1946429_SL.pdf |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Priključki | HDMI, DP, USB-C (90W), USB hub, LAN |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1(tip.) |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | Do 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks 1.07B |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100×100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 609 x 160 x 479 mm |
| Mere brez stojala | 540.7 x 535.9 x 220 mm |
| Teža | 5,4 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | / |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Velikost zaslona | |
| Ločljivost | |
| Nastavljiv po višini | |
| Zaslon na dotik | |
| Zvočniki | |
| Ukrivljen zaslon | |
| Prilagodljivo osveževanje | |
| Namen monitorja | |
| Tip matrike |
Monitor Samsung 24″ S60UD ViewFinity S6, IPS, 2560×1440, HDMI, DP, USB-C
289,75 €
Out of stock


















Reviews
There are no reviews yet.