LG 17BR30T-B.AEU – Kompaktni zaslon na dotik za profesionalno uporabo LG 17BR30T-B.AEU je 17-palčni LCD zaslon z ločljivostjo SXGA (1280 × 1024), ki ponuja jasne in natančne slike ter širok barvni razpon NTSC 72 %. Njegova tehnologija na dotik omogoča enostavno interakcijo z vsebinami, kar je idealno za uporabo v poslovnih okoljih, kioskih, blagajnah ali interaktivnih informacijskih točkah. Zaslon omogoča nagib v razponu od 15° do 66°, kar omogoča prilagoditev kota gledanja za udobno uporabo. Poleg tega vključuje vgrajen napajalnik, kar pripomore k večji organiziranosti delovnega prostora. Zaslon je zasnovan za dolgotrajno uporabo, saj tehnologija zagotavlja dolgo življenjsko dobo brez tveganja za zapečatenje slike. LG 17BR30T-B.AEU je idealen za uporabnike, ki iščejo kompakten in zmogljiv zaslon na dotik za profesionalno uporabo.
Monitor LG 17″ 17BR30T-B touchscreen, TN, 5:4, 1280×1024, VGA, USB
320,25 €
Out of stock
| Weight | 4,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1846165_SL.pdf |
| Priključki | VGA, USB |
| Svetilnost | tip.: 200 cd/m², min.: 150 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 170°/160° |
| Hitrost osveževanja | / |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M / 72% |
| Nastavljivost zaslona | nagib: -15° – -66° |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 370 x 315 x 95 mm |
| Mere brez stojala | 370 x 315 x 62 mm |
| Teža | 3,3 kg (s stojalom) |
| Teža dodatno | 2,9 kg (brez stojala) |
| Dodatne informacije | Win 10/ROHS, REACH |
| Priloženo | VGA kabel, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Velikost zaslona | |
| Ločljivost | |
| Nastavljiv po višini | |
| Zaslon na dotik | |
| Zvočniki | |
| Ukrivljen zaslon | |
| Prilagodljivo osveževanje | |
| Namen monitorja | |
| Tip matrike |














Reviews
There are no reviews yet.