Z monitorjem HP Series 5 Pro 27″ QHD lahko svoj delovni dan še bolje izkoristite. S prefinjeno vizualno jasnostjo in prilagodljivim udobjem, ki sta vgrajena v elegantno in sodobno zasnovo, ustvarite nastavitev, ki ustreza vašemu načinu dela, ne glede na to, kje delate.
Monitor HP Series 5 Pro 49 DQHD – 549pm, (49”) DQHD (5120 x 1440) 400nit, 32:9
1.628,96 €
Out of stock
| Weight | 26,66 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2414530 |
| Velikost zaslona | 124,46 cm (49,0") |
| Velikost zaslona dodatno | DQHD (5120 x 1440 @ 165Hz) Edge-lit, ukrivljeni zaslon 1800R, zaščita proti bleščanju, 99% sRGB |
| Ločljivost | 5120 x 2160 ( WUHD ) |
| Ločljivost dodatno | razmerje 32:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | 150 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 2 x 3 W (Woofer); 2 x 5 W (Tweeter), 2x (DUAL) mikrofon z DNN noise cancellation |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1800R |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x vhod za video USB Type-C, 2x Thunderbolt 3 (140W napajanje),1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 1x USB-C, 1x RJ-45, 3x USB-A 5 Gb/s, 1x audio combo |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 400 nit |
| Kontrast | 4000:1 statični, 5M:1 dinamični |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | PPI 109, razdalja med pikami: 0.2328 x 0.2328 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 10 bitov (8 bitov + FRC), 99% sRGB; 98% DCI-P3; 100% BT.709 |
| Nastavljivost zaslona | nagib –5 do +20°, vrtenje 30°, 150 mm po višini |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm (skupaj z nosilcem) |
| Barva | črno – srebrna |
| Energijski razred | G; 45 kWh /100h, 65W (običajno), 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 119.35 x 30.91 x 58.73 cm |
| Mere brez stojala | 119.35 x 30.91 x 37.1 cm |
| Teža | 17,18 kg s stojalom; 13,74 kg brez stojala |
| Dodatne informacije | Energy Star, EPEAT Gold with Climate+, TÜV certified, kamera 5 MP |
| Priloženo | napajalni kabel, 2x TYPE-C TB kabel, VESA adapter |
| Garancija v mesecih | 36 |


























Reviews
There are no reviews yet.