Preoblikujte svoj prostor z Samsung The Frame QE65LS03FAUXXH, televizorjem, ki se čarobno prelevi v galerijsko umetnino. Ta impozanten 165 cm (65-palčni) QLED zaslon v načinu Umetnost prikazuje vaše najljubše slike, fotografije ali umetniška dela, ko je izklopljen, in se popolnoma zlije z vašim dekorjem. Ko je vklopljen, vas bo očaral z izjemno 4K ločljivostjo in osupljivo paleto barv, ki jih omogoča tehnologija kvantnih pik. S procesorjem Quantum 4K in podporo za HDR10+ boste uživali v kristalno čisti sliki z neverjetnim kontrastom in globokimi detajli. Njegov eleganten, tanek dizajn, prilagodljivi okvirji in inovativni One Connect Box za urejeno upravljanje kablov zagotavljajo, da je The Frame več kot le televizor – je sofisticiran kos pohištva, ki poudarja vaš osebni stil.
| Weight | 71 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | |
| Informacijski list | |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound Pro, Anti Reflection, |
| Sistem zvočnikov | 40W, 2.0.2CH |
| Procesor | Quantum Processor 4K |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.2) |
| Priključki | 4x HDMI, 2X USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2361E* UK TM1240A adding |
| Teža | 16.40 kg (s stojalom), 16.9 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1237.9 x 743.4 x 227.8 mm |
| Mere brez stojala | 1237.9 x 708.8 x 24.9 mm |
| Barva | BLACK (ČRNA) |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
| Ločljivost zaslona | |
| Tip zaslona | |
| Smart TV | |
| Osveževanje zaslona | |
| Energetski razred | |
| Diagonala zaslona dodatno | VELTVDiagonala zaslona195 cm (77")TVRESLočljivost zaslona3840 x 2160 4K UHDTIP_ZASLONTip zaslonaOLEDINTERNETSmart TVTizenOSVZASLONAOsveževanje zaslona165 Hz VRRHDRHDRDAOLED HDR+, HDR10+, HLGDODTVLASDodatne TV lastnostiMotion Xcelerator 165Hz, Real De |
















Reviews
There are no reviews yet.