Spoznajte Samsung The Frame QE55LS03FAUXXH, televizor, ki se popolnoma zlije z vašim življenjskim prostorom. Ko ni v uporabi, se ta 139 cm (55-palčni) QLED zaslon preobrazi v osupljivo umetniško delo, prikazujoč izbrano umetnost, osebne fotografije ali celo prilagodljive teksture v načinu Umetnost. Ko ga vklopite, vas bo navdušil z vrhunsko 4K ločljivostjo in spektakularno paleto barv, ki jo omogoča tehnologija kvantnih pik. S procesorjem Quantum 4K in podporo za HDR10+ boste uživali v izjemno ostri sliki z globokimi črninami in svetlimi poudarki. Njegov izjemno tanek dizajn, zamenljivi okvirji za personalizacijo in inovativni One Connect Box za urejeno upravljanje kablov, The Frame predstavlja popolno kombinacijo napredne tehnologije in estetske prefinjenosti.
LIFESTYLE FRAME TV SAMSUNG 55LS03F z okvirjem
1.623,75 €
1 in stock
| Weight | 27,2 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | |
| Informacijski list | |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound Pro, Anti Reflection, |
| Sistem zvočnikov | 40W, 2.0.2CH |
| Zvok | Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony |
| Procesor | Quantum Processor 4K |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.2) |
| Priključki | 4x HDMI, 2X USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2361E* UK TM1240A adding |
| Teža | 16.40 kg (s stojalom), 16.9 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1237.9 x 743.4 x 227.8 mm |
| Mere brez stojala | 1237.9 x 708.8 x 24.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | BLACK (ČRNA) |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
















Reviews
There are no reviews yet.