4K HDR, Google TV z , HDR10, HDR HLG natančno reproducira svetle in temne odtenke z natančnimi barvami in osupljivimi podrobnostmi. Google TV združuje filme, oddaje, televizijo v živo in drugo iz vseh vaših aplikacij in naročnin ter jih organizira samo za vas. Zdaj lahko v svojih najljubših vsebinah uživate na veliko večjem zaslonu televizorja TCL brez kabla. Z vmesnikom HDMI 2.1 in funkcijo ALLM boste samodejno doživeli najmanjšo zakasnitev in najboljše nastavitve slike za igranje iger.
LED TV TCL 65P61K
623,75 €
5 in stock
| Weight | 19,2 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Google TV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| Sistem zvočnikov | 2x 10W |
| Povezave | WiFi, Bluetooth |
| Priključki | HDMI, USB |
| Mere (Š x V x G) | 1445*878*300 |
| Mere brez stojala | 1446*838*73 |
| VESA standard | 200×200 |


















Reviews
There are no reviews yet.