Ali ni bolje tipkati na zunanji tipkovnici? Ta elegantna brezžična tipkovnica združuje storilnost velikega namiznega izdelka z udobno kompaktno prenosljivostjo ne glede na to, kam greste. Zaradi možnosti povezovanja z več napravami je popolna družabnica za namizni računalnik, prenosnik, tablico ali celo telefon. Pospravite jo v vrečo, torbico ali nahrbtnik in si zagotovite izpolnjujočo izkušnjo tipkanja, ki bo ostala z vami.
| Weight | 0,62 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 2L |
| Specifikacije | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | bluetooth 5.2 (do 10 metrov) |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Gaming tipkovnica dodatno | tipke: Bat; 2 mm; hod tipke z nizkim profilom |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Barva | črna |
| Dolžina kabla | / |
| Baterija (napajanje) | 2 x AAA |
| Teža | 0,66 kg |
| Mere (Š x V x G) | 282,1 x 121,8 x 16 mm |
| Dodatne informacije | kompaktn velikost, posebne tipke: narek; čustveni simboli |
| Garancija v mesecih | 24 |






















Reviews
There are no reviews yet.