| Weight | 0,12 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Kingston |
| Garancija | 5L |
| Vrsta diska | Zunanji |
| Kapaciteta | od 1,1TB – 2,5TB |
| Kapaciteta dodatno | 2TB |
| Format diska | Ostalo |
| Vmesnik (priklop) | USB |
| Vmesnik (priklop) dodatno | USB C 3.2 Gen2x2 |
| Zaščita podatkov | Ne |
| Hitrost branja | do 2000MB/s |
| Hitrost zapisovanja | do 2000MB/s |
| Krmilnik | / |
| Tehnologija FLASH | / |
| Mere (Š x V x G) | 69,5 x 32,5 x 13,5 mm |
| Teža | 57g |
| Dodatne informacije | IP55, 8K, odstranljiva gumirana zaščita |
| Garancija v mesecih | 60 |
-
Address: Street Name, NY 38954
-
Phone: 578-393-4937
Secure Payments
Tellus gravida ipsum aut facilisis tempus at et aliquam estsem.
Free Shipping
Non pulvinar aenean ultrices lectus vitae imperdiet vulputate a eu.
Gifts & Sales
Aliquet ullamcorper leo mi vel sit pretium euismod eget libero.
24/7 Support
Nullam iaculis vestibulum arcu id urnain pellentesque volutpat quis.

Important updates waiting for you!
Subscribe and grab 20% OFF!








Reviews
There are no reviews yet.