| Weight | 0,091 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Kingston |
| Garancija | 5L |
| Specifikacije | https://www.kingston.com/en/ssd/dc600m-data-center-solid-state-drive |
| Vrsta diska | Notranji |
| Kapaciteta | od 300GB – 600GB |
| Kapaciteta dodatno | 480 GB |
| Format diska | 2,5" |
| Format diska dodatno | 6,3 cm |
| Vmesnik (priklop) | SATA |
| Vmesnik (priklop) dodatno | SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) |
| Zaščita podatkov | Ne |
| Hitrost branja | 560 MB/s |
| Hitrost zapisovanja | 470 MB/s |
| Krmilnik | / |
| Tehnologija FLASH | 3D TLC |
| Mere (Š x V x G) | 100 x 69,9 x 7 mm |
| Teža | 70 g |
| Dodatne informacije | PLP, AES 256-bit self-encrypting drive, 2.17G Peak (7-800Hz, 20G Peak (10-2000Hz), MTBF 2 mio ur |
| Garancija v mesecih | 60 |
SSD Kingston 480GB DC600M, 2,5″, SATA3.0, 560/470 MB/s, za podatkovne centre
297,70 €
Out of stock












Reviews
There are no reviews yet.