Zvočna letev še nikoli ni zvenela tako dobro. Občutite globljo povezavo z zgodbami in glasbo, ki jo imate radi, z natančnim zvokom, ki se premika okoli vas. Dolby Atmos realno zajame premikanje vsakega objekta in izvaja 360o prostorski zvok. Skupaj s kakovostjo slike Dolby Vision™ na TCL TV ustvarja resnično kinematografsko izkušnjo. Za izboljšano izkušnjo Dolby Atmos lahko TCL TV-ji prenesejo zvočni učinek Dolby Atmos prek HDMI na to TCL Dolby Atmos zvočno letev. * Dolby Atmos in simbol dvojnega D sta registrirani blagovni znamki Dolby Laboratories. * Zahtevani so viri Dolby Atmos.”
Soundbar TCL S55HE
220,99 €
10 in stock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| Zvočni sistem | 2.1 |
| Bluetooth | Da |
| Globokotonski zvočnik | Brezžični priklop |
| Izhodna moč zvočnika | 220W |
| Povezave | 1×2.1 eARC, BT, USB |
| Mere (Š x V x G) | 875 / 257 / 327 mm |
| Teža | 6,76 kg |
| Dodatne informacije | Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus,Dolby MAT |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.