Xiaomi soalrni panel 5W Neprekinjena sončna energija za neprekinjeno snemanje v daljših obdobjih. 5 W visoka obremenitev Učinkovita pretvorba sončne energije za dolgo življenjsko dobo baterije Ta sončna plošča uporablja visoko učinkovit monokristalni silicij za hitro in učinkovito pretvorbo sončne energije v električno energijo, kar zagotavlja zanesljivo in neprekinjeno napajanje za daljše snemanje.
Solarni panel za kamere (BW serija) 5W
68,59 €
10 in stock
| Weight | 0,575 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Xiaomi |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-outdoor-camera-solar-panel-bw-series/ |
| Vrsta dodatka | Dodatki za kamere |
| Vrsta dodatka dodatno | Xiaomi solarni panel 5W |
| Osnovne informacije | Vodoodporen priključek USB-C Zagotavlja izboljšano varnost. 3m kabel |
| Dodatne informacije | IP66* odpornost na prah in vodo Za zanesljivo delovanje |
| Garancija v mesecih | 12 |










Reviews
There are no reviews yet.