Predstavljamo sesalnik 300 z vrečko – kompaktni sesalnik z veliko močjo sesanja ob vsakem potegu. S priročno shranjeno dodatno opremo in nastavkom DustPro ste vedno opremljeni za brezhibno čista tla. Poenostavite vašo rutino čiščenja s tem učinkovitim in uporabnikom prijaznim sesalnikom. Novi nastavek Dust Pro v kombinaciji z zmogljivo močjo sesanja zagotavlja učinkovito pobiranje prahu in umazanije, ne glede na vrsto tal. Z ergonomsko obliko, velikimi kolesi in radijem čiščenja omogoča enostavno manevriranje po vseh površinah in okoli pohištva. Doseže velike površine brez menjave vtičnice. Ta sesalnik, enostaven za uporabo, poskrbi za čiščenje z lahkoto. Kompaktna velikost sesalnika zagotavlja primernost za vsak dom, dodatna oprema pa je priročno shranjena, tako da imate vse, kar potrebujete, vedno pri roki.
Sesalnik z vrečko Electrolux EB31C1DB
199,11 €
2 in stock
| Weight | 6,11 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Electrolux |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Vrsta sesanja | Vrečka |
| Moč sesanja | 650 W |
| Osnovne informacije | Hepa filter, dolžina kabla 5 m – delovni radij 7,5 m, S-bag vrečka, filter motorja. mehke obloge na kolesih |
| Dodatne informacije | indikator polne vrečke, uravnavanje moči, kombinirana talna krtača DustPro (Bano), mala krtačka za prah, |
| Dodatne informacije dodatno | integrirani mali nastavek 2 v 1, kovinska teleskopska cev |
| Mere (Š x V x G) | 416 x 228 x 287 mm |
| Teža | 4,8 kg |
| Garancija v mesecih | 24 |




















Reviews
There are no reviews yet.