Izjemna sesalna moč 280W, AI način čiščenja. Wi-fi povezljivost. Hepa filter. Čistilna postaja vse v enem. Ciklonska dvojna krtača. Močna šoba učinkovite pobere lase, močno jekleno strgalo strga zbrane lase, tako da jih je mogoče zlahka posesati. Temeljito in učinkovito očistite svoj dom z inteligentno izboljšano učinkovitostjo. Tanka LED krtača, wi-fi omogoča, da vam indikator na ročaju prikaže klic (prejem klica) ali sporočilo. popolnoma pralna posoda za prah. Digitalni LED zaslon. Dodan nastavek za čiščenje dlak hišnih ljubljenčkov. AI Način čiščenja 2.0 razvrsti kompleksnejša okolja čiščenja, ne le vrste tal, temveč tudi kote.
Sesalnik Samsung Bespoke Jet VS80F28DFP/GE siv
1.148,85 €
8 in stock
| Weight | 2,7 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Vrsta sesanja | Pokončni |
| Moč sesanja | 280 W |
| Osnovne informacije | prostornina posode za prah 0,5l, raven hrupa 87dBa, čas delovanja , Do 60 minut |
| Dodatne informacije | (Navedeni čas delovanja velja za minimalno raven moči, s pritrjenim nemotoriziranim nastavkom) |
| Mere (Š x V x G) | 250x1000x202 mm |
| Teža | 2,49 kg sesalnik s tanko krtačo, 8,9kg set + postaja |
| Garancija v mesecih | 24 |


















Reviews
There are no reviews yet.