| Weight | 0,009 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | SanDisk |
| Garancija | 5L |
| Specifikacije | |
| Hitrost zapisovanja | 80 MB/s |
| Hitrost branja | 170 MB/s |
| Mere (Š x V x G) | 24 x 32 x 2,1 mm |
| Dodatne informacije | snemanje videa in slik v 4K UHD ločljivosti |
| Garancija v mesecih | 60 |
| Velikost pomnilnika | |
| Vrsta kartice | |
| Vrsta adapterja |
SDXC SANDISK 64GB EXTREME, 170/80 MB/s, UHS-1, C10, U3, V30
52,89 €
1 in stock










Reviews
There are no reviews yet.