| Weight | 0,009 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | SanDisk |
| Garancija | 5L |
| Specifikacije | |
| Hitrost zapisovanja | 140 MB/s |
| Hitrost branja | 200 MB/s |
| Mere (Š x V x G) | 2.17mm x 23.91mm x 31.92mm |
| Dodatne informacije | snemanje videa in slik v 4K UHD ločljivosti |
| Garancija v mesecih | 60 |
| Velikost pomnilnika | |
| Vrsta kartice | |
| Vrsta adapterja |
SDXC SANDISK 256GB EXTREME PRO, 200/140MB/s, UHS-I, C10, U3, V30
156,06 €
Out of stock









Reviews
There are no reviews yet.