| Weight | 0,019 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | SanDisk |
| Garancija | 5L |
| Velikost pomnilnika | |
| Vrsta kartice | SD |
| Vrsta adapterja | Brez |
| Hitrost zapisovanja | 90 MB/s |
| Hitrost branja | 190 MB/s |
| Mere (Š x V x G) | 24 x 32 x 2,1 mm |
| Dodatne informacije | snemanje videa in slik v 4K UHD ločljivosti |
| Garancija v mesecih | 60 |
SDXC SANDISK 128GB EXTREME PLUS, 190/90MB/s, UHS-I, C10, U3, V30
81,64 €
Out of stock









Reviews
There are no reviews yet.