amsung Galaxy Tab A11 je kompaktna 8,7-palčna Wi-Fi tablica z živahnim 90 Hz zaslonom in zmogljivim osemjedrnim procesorjem Helio G99. Opremljena je s 4 GB RAM-a, 64 GB pomnilnika (razširljivega do 2 TB), 5100 mAh baterijo in 15 W hitrim polnjenjem. Ima 8 MP zadnjo in 5 MP sprednjo kamero, deluje pa na Android 15 z One UI 7.0.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/smartphonestablets20231669/Label_2417657.pdf |
| Diagonala zaslona | 22,10 (8,7") |
| Diagonala zaslona dodatno | TFT LCD |
| Operacijski sistem | Android 15 |
| Mobilni prenos podatkov (WWAN) | Ne |
| Barva | Srebrna |
| Procesor | Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| Pomnilnik RAM | 4 GB |
| Pomnilnik FLASH | 64 GB |
| Priključki | USB Type-C 2.0 |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Brezžične povezave dodatno | Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic | microSD (do 1TB) |
| Kamera spredaj in zadaj | Glavna 8.0 MP, sprednja 5.0 MP |
| Zvočniki | Yes, with stereo speakers (with Dolby Atmos) |
| Zvočniki dodatno | 3.5mm jack |
| Senzorji | Accelerometer, proximity, compass |
| Polnilec priložen | Ne |
| Baterija in napajanje | 5100 mAh |
| Mere (Š x V x G) | 211.0 x 124.7 x 8.0 mm |
| Teža | 335 g |
| Garancija v mesecih | 24 |














Reviews
There are no reviews yet.