Samsung S90H – odličen OLED Samsung S90H ponuja vrhunsko OLED sliko z dobrim kontrastom, visoko frekvenco osveževanja in podporo za napredne gaming tehnologije. Gre za bolj dostopen OLED model, ki ohranja ključne premium funkcije za vsakodnevno uporabo.
| Weight | 21,4 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | OLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | 165Hz VRR |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | OLED HDR+, HDR10+, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 165Hz, Gaming Hub |
| Sistem zvočnikov | 2.1.2CH (60W), Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony |
| Zvok | Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast |
| Priključki | 4 x HDMI (4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)), 2 x USB-A, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Daljinski upravljalnik | TM2660H |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| Teža | 15.9 kg (s stojalom), 14.6 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1225x774x265 |
| Mere brez stojala | 1225x709x40 |
| Energetski razred | F |
| Barva | GRAPHITE BLACK |
| VESA standard | 300×200 |
| Dodatne informacije | LaserSlim |
| Garancija v mesecih | 24 |


















Reviews
There are no reviews yet.