| Weight | 11,2 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Osveževanje zaslona dodatno | 100Hz (Up to 144Hz) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
| Dodatne TV lastnosti | Self-illuminating pixels, Ultra Viewing Angle |
| Sistem zvočnikov | 40W, 2.1CH |
| Zvok | Dolby Atmos, OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | Yes (BT5.3), Yes (WiFi5) |
| Priključki | 4 x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | HbbTV 2.0.4 |
| Daljinski upravljalnik | TM2560E (EU 5 country)(XU,ZT +TM1240A), TM2360E(except 5 country) |
| Teža | 15,9 kg (s stojalom), 14,6 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1225.4 x 773.6 x 265.2 mm |
| Mere brez stojala | 1225.4 x 708.6 x 39.9 mm |
| Barva | GRAPHITE BLACK |
| VESA standard | 300 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24M |
| Ločljivost zaslona | |
| Tip zaslona | |
| Smart TV | |
| Osveževanje zaslona | |
| Energetski razred |

SAMSUNG 4K OLED TV QE42S90FAEXXH
1.123,75 €
10 in stock








Reviews
There are no reviews yet.