| Weight | 0,6 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Reolink |
| Garancija | 24M |
| Vrsta dodatka | Dodatki za kamere |
| Vrsta dodatka dodatno | Solarni panel 12W moči |
| Osnovne informacije | dolžina kabla 4m |
| Dodatne informacije | možnost dokupa podaljška USB-C 4,5m |
| Garancija v mesecih | 24 |
SOLD OUT









Reviews
There are no reviews yet.