| Weight | 0,32 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Reolink |
| Garancija | 24M |
| Vrsta dodatka | PoE injector/splitter |
| Vrsta dodatka dodatno | 30W max |
| Osnovne informacije | 1x 30W PoE 10/100/1000Mbps RJ45 |
| Dodatne informacije | 1x 10/100/1000Mbps RJ45 UPLINK |
| Garancija v mesecih | 24 |
Reolink POE injektor RLA-PI1, 1x 30W PoE 10/100/1000Mbps RJ45
44,98 €
10 in stock










Reviews
There are no reviews yet.