Z ločljivostjo 2K super HD in edinstvenim razmerjem stranic 1 : 1 kamere, z Reolink zvoncem si zagotovite širok pogled od glave do pete z vidnim kotom 150° x 150° x 180°. Ne glede na to, ali gre za vaš vhod ali dvorišče, je vsaka podrobnost zajeta z neprimerljivo vidljivostjo, podnevi ali ponoči, zahvaljujoč naprednemu nočnemu vidu in tehnologiji HDR. HDR se spopada z zahtevnimi svetlobnimi pogoji, kot sta osvetlitev ozadja in visok kontrast, ter ponuja popolno in živo sliko dogajanja pred vašimi vrati v vseh svetlobnih pogojih. Priložen zvonček
Reolink pametni zvonec D340B+ zvonček, 2K, Baterijska,PIR, IP65.
233,98 €
9 in stock
| Weight | 0,15 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Reolink |
| Specifikacije | https://reolink.com/product/d340w/?srsltid=AfmBOor7W3C7ABcG0p-OT-icwcPYGS4tYteel1dHepnnC_mSKxXUAMmP |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | Pametni zvonec z zvončkom |
| Senzor kamere | 4 MP |
| Senzor kamere dodatno | Vidni kot 150×150 stopinj |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | 2048×2048 |
| Tip kamere | Fiksna |
| Tip kamere dodatno | da |
| Povezava kamere | Wi-fi |
| Povezava kamere dodatno | da 2.4 Ghz in 5Ghz |
| Napajanje kamere | napajanje z baterijo |
| Napajanje kamere dodatno | da, 7000mAh baterija |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | odporna po IP65 Standardu |
| Vgrajen IR senzor | da |
| Reža za spominsko kartico | da, do 256 Gb MicroSD. Priložena 64gb |
| Vgrajen mikrofon | da, dvosmerna komunikacija z zvočnikom |
| Senzorika | PIR senzor |
| Shranjevanje posnetkov | spominska kartica ali cloud |
| Osnovne informacije | Pametno zaznavanje oseb |
| Dodatne informacije | Enostavna uporaba preko aplikacije |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.