Ta 8-kanalni NVR ponuja popolno zaščito za pokrivanje več krajev. S podporo za ločljivost do 16 MP in neprekinjenim snemanjem 24 ur na dan, 7 dni v tednu, lahko vsak trenutek ujamete z osupljivo jasnostjo in videoposnetke shranite lokalno. Z oddaljenim in lokalnim dostopom lahko preprosto preverite vire v živo, kjer ste, prek mobilnega telefona ali brez povezave prek NVR. Do 12TB pomnilniške zmogljivosti Shranjujte videoposnetke lokalno na trdi disk, podpora do 12TB
Reolink NVR snemalnik NVS8 Brez HDD, podpora do 2×6 TB, 8xPOE/25W
185,88 €
Out of stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Reolink |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | 8-kanalni PoE NVR za 24/7 |
| Senzor kamere | 1 MP |
| Senzor kamere dodatno | Podpira kamere do 16 MP |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | Izhodna ločljivost HDMI:3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768, VGA:1920×1080-1024×768 |
| Tip kamere | Snemalniki NVR/kompleti |
| Tip kamere dodatno | Podpora H.265/264 HEVC |
| Povezava kamere | Lan |
| Povezava kamere dodatno | 8, RJ-45 10/100 Mbps samoprilagodljiv PoE Ethernet vmesnik za IP kamero, 1x LAN/WAN |
| Napajanje kamere | PoE |
| Napajanje kamere dodatno | maks 25W moč na vrata, podprt standard:IEEE 802.3af/at |
| Montaža kamere | Notranja |
| Montaža kamere dodatno | 2 x USB 2.0 |
| Vgrajen IR senzor | / |
| Reža za spominsko kartico | / |
| Vgrajen mikrofon | / |
| Senzorika | / |
| Shranjevanje posnetkov | / |
| Osnovne informacije | 1 x SATA vmesnik Do 12TB, (največja kapaciteta 6TB za vsak HDD) |
| Dodatne informacije | Zunanji HDD:1 eSATA vmesnik za HDD |
| Garancija v mesecih | 24 |






















Reviews
There are no reviews yet.