Pametna 4K 4G LTE baterijska PTZ kamera z dvojno lečo in avtomatskim sledenjem Reolink TrackMix Series G770 je popolna rešitev za varovanje lokacij brez dostopa do Wi-Fi omrežja in elektrike (npr. vikendi, gradbišča, pašniki). Prek mobilnega 4G LTE omrežja in zmogljive polnilne baterije (z možnostjo napajanja preko solarnega panela) deluje popolnoma brezžično. Kamera združuje širokokotno in telephoto lečo, ki na enem zaslonu hkrati prikazujeta celoten prostor in bližnji posnetek. S funkcijo Auto-Tracking in 6-kratnim hibridnim zoomom samodejno sledi premikajočim se objektom ob 360° pokritosti prostora (355° pan, 90° tilt). Ponuja vrhunsko 4K 8MP ločljivost, barvni nočni vid, pametno AI zaznavanje (osebe, vozila, živali) ter dvosmerni zvok za popolno varnost kjerkoli in kadarkoli.
Reolink IP Kamera Trackmix Serija G770+SP2 4K, 8MP, 4G LTE, Samodejno sledenje, Baterijska
337,48 €
Out of stock
| Weight | 2,1 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Reolink |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | brezžična zunanja baterijska varnostna kamera |
| Senzor kamere | 8 MP |
| Senzor kamere dodatno | 3840 x 2160, Slikovni senzor 1/3" CMOS senzor |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | video format H.265/H.264, Objektiv:f=2,8 mm pri F=1,6, f=8 mm pri F=1,6 |
| Tip kamere | Vrtljiva |
| Tip kamere dodatno | Pan: 355°, Tilt: 0°~90°, vidno polje:Vodoravno: 96°-38°, Navpično: 55°-21° |
| Povezava kamere | LTE |
| Povezava kamere dodatno | Reža za kartico SIM: Nano-sim |
| Napajanje kamere | napajanje z baterijo |
| Napajanje kamere dodatno | Baterija 5100mAh/sončno napajanje, opcija dodatno Reolink Solar Panel 2 ali DC 5V/2A |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | Odporen na vremenske vplive s certifikatom IP65 |
| Vgrajen IR senzor | Do 30 metrov (LED: 2 kosa/850 nm), Barvni nočni vid:2 kosa/4W/6500K/450 lumnov |
| Reža za spominsko kartico | da, podpora do 256Gb MicroSD spominsko kartico |
| Vgrajen mikrofon | da, dvosmerni zvok z vgrajenim zvočnikom |
| Senzorika | Zaznavanje gibanja/osebe/vozila/živali |
| Shranjevanje posnetkov | spominska kartica |
| Osnovne informacije | Širokokotni in telefoto objektivi, Dvojni pogled, dvojno sledenje |
| Dodatne informacije | Omrežje 4G LTE |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.