Profesionalna pametna 4K PoE zunanja kamera s 180° panoramo in dvojnim reflektorjem Reolink Elite Pro Floodlight PoE je brezkompromisna varnostna rešitev za popolno osvetlitev in nadzor velikih zunanjih površin (dvorišča, parkirišča, poslovni objekti). Opremljena je s sistemom dveh leč, ki sliko brezšivno združita v enoten, širok 180-stopinjski panoramski pogled v kristalni 4K (8 MP) ločljivosti, kar popolnoma odpravi slepe pege. Glavni adut sta dva izjemno močna LED žarometa s svetilnostjo kar 2000 lumnov, ki ob zaznavi gibanja noč spremenita v dan in omogočata polnobarvni nočni vid. Zahvaljujoč tehnologiji PoE (Power over Ethernet) potekata napajanje in hiter prenos podatkov preko enega samega mrežnega kabla, kar zagotavlja stabilno delovanje brez motenj.
Reolink Ip Kamera Floodlight Elite PRO F760P, 16MP, 4K, vidni kot 180°, Reflektor 2800 lumnov, Ai
312,47 €
Out of stock
| Weight | 1,8 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Reolink |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | Elite Pro Floodlight PoE F760P |
| Senzor kamere | 12 MB |
| Senzor kamere dodatno | 16MP, 1/2,7-palčni CMOS senzorji/Leča:f=2,8 mm F=1,6, z IR rezom |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | 7680 × 2160 (16 milijonov slikovnih pik) |
| Tip kamere | Panoramska |
| Tip kamere dodatno | Vidno polje:Vodoravno: 180°;Navpično: 55° |
| Povezava kamere | Lan |
| Povezava kamere dodatno | En 10M/100Mbps; RJ45 |
| Napajanje kamere | PoE |
| Napajanje kamere dodatno | IEEE 802.3at, 48V aktivno |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | odporna po standardu IP66 |
| Vgrajen IR senzor | 30 metrov (samodejno preklapljanje z IR-cut filtrom) |
| Reža za spominsko kartico | Podpora za mikro SD kartico z največ 512 GB |
| Vgrajen mikrofon | Vgrajen mikrofon in zvočnik za dvosmerno komunikacijo |
| Senzorika | Zaznavanje gibanja; Zaznavanje oseb/Zaznavanje vozil/Zaznavanje živali, Snemanje s sprožitvijo gibanja (privzeto); Načrtovano snemanje, snemanje 24/7 |
| Shranjevanje posnetkov | Reolink NVR, Spominska kartica ali Oblak |
| Osnovne informacije | Iskanje videoposnetkov z umetno inteligenco |
| Dodatne informacije | Barvni nočni vid:Z reflektorjem: 17 W/3000~6500 K/2800 lumnov |
| Garancija v mesecih | 24 |


























Reviews
There are no reviews yet.