Pametna 4K WiFi zunanja kamera s 180° panoramo in dvojnim reflektorjem Reolink Elite Floodlight WiFi je ultimativna rešitev za popolno osvetlitev in varovanje velikih zunanjih površin (dvorišča, parkirišča, skladišča). Opremljena je z naprednim sistemom dveh leč, ki združujeta sliko v enoten, brezšiven 180° panoramski pogled v kristalni 4K (8 MP) ločljivosti. Glavni adut sta dva izjemno močna, prilagodljiva žarometa (Floodlight), ki s svetilnostjo 2000 lumnov ob zaznavi gibanja noč spremenita v dan in omogočata polnobarvni nočni vid. Kamera se ponaša z bliskovito hitro Wi-Fi 6 povezavo, pametnim AI prepoznavanjem (osebe, vozila, živali), dvosmernim zvokom ter vgrajeno sireno za aktivno preprečevanje vdorov.
Reolink Ip Kamera Elite Floodlight F751W, 8MP, 4K, 3000 lumnov reflektorji, 180° vidni kot, 30m IR
272,98 €
Out of stock
| Weight | 1,7 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Reolink |
| Garancija | 24M |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | Elite Floodlight F751W |
| Senzor kamere | 8 MP |
| Senzor kamere dodatno | 1/2,7-palčni CMOS senzorji, Leča:f=2,8 mm fiksno, F=1,6 |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | 5120 x 1552 (8 milijonov slikovnih pik) |
| Tip kamere | Panoramska |
| Tip kamere dodatno | Vodoravno: 180°/Navpično: 59° |
| Povezava kamere | Wi-fi |
| Povezava kamere dodatno | 2,4 GHz/5 GHz wi-fi 6 |
| Napajanje kamere | priložen 220V adapter |
| Napajanje kamere dodatno | AC 100V~240V, 50~60Hz DC 5V=2A |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | vremensko odporna IP66 |
| Vgrajen IR senzor | Do 30 metrov; LED: 9 kosov/850 nm |
| Reža za spominsko kartico | Podpira microSD kartico z največ 512 GB |
| Vgrajen mikrofon | Vgrajen mikrofon in zvočnik za dvosmerno komunikacijo |
| Senzorika | Zaznavanje gibanja; Zaznavanje oseb/vozil/živali; Opozorilo o prečkanju črte; Opozorilo o vdoru v območje; Opozorilo o zadrževanju v območju |
| Shranjevanje posnetkov | Lokalno shranjevanje, brez mesečnih stroškov, Reolink Hub, Wi-Fi NVR , Cloud, FTP/NAS |
| Osnovne informacije | Snemanje s sprožitvijo gibanja (privzeto); Načrtovano snemanje; Snemanje 24/7 |
| Dodatne informacije | Lokalno iskanje videoposnetkov z umetno inteligenco |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.