Pridobite več nadzora nad svojimi podatki z Reolink Home Hub. S priloženo kartico microSD s 64 GB in možnostjo razširitve do 2 × 512 GB z dvema režama za kartico microSD imate vrhunsko prilagodljivost pri shranjevanju. V primerjavi s shranjevanjem v oblaku to središče ohranja vaše posnetke in zasebnost popolnoma zaščitene lokalno brez morebitnega tveganja ali dodatnih stroškov. S podporo do 16 MP ultra visoke ločljivosti in do 8 kamerami Reolink, vključno z dvopasovnimi kamerami Wi-Fi in kamerami Wi-Fi 6, ponuja veliko prilagodljivost za prilagoditev varnostnega centra vašim željam. preverite združljivost kamer:https://support.reolink.com/hc/en-us/articles/32379509281561-Reolink-Home-Hub-Compatibility/
Reolink Home Hub 1 16MP, do 8 kamer, 64Gb MicroSD, Alarm 115Db
90,15 €
10 in stock
| Weight | 0,52 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Reolink |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | Razširljiv sistem do 8 kamer Reolink, Brez mesečnih stroškov |
| Senzor kamere | 1 MP |
| Senzor kamere dodatno | podpora do 16MP |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | / |
| Tip kamere | Snemalniki NVR/kompleti |
| Tip kamere dodatno | / |
| Povezava kamere | Wi-fi |
| Povezava kamere dodatno | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6) |
| Napajanje kamere | priložen 220V adapter |
| Napajanje kamere dodatno | DC 12V/1A |
| Montaža kamere | Notranja |
| Montaža kamere dodatno | Vse kamere Reolink Wi-Fi/PoE (baterijske kamere zahtevajo nadgradnjo vdelane programske opreme) |
| Vgrajen IR senzor | / |
| Reža za spominsko kartico | Reža za kartico microSD Do 512 GB*2 |
| Vgrajen mikrofon | / |
| Senzorika | / |
| Shranjevanje posnetkov | / |
| Osnovne informacije | Brezžična varnost: WPA/WPA2/WPA3 |
| Dodatne informacije | Zvočnik/Alarm (največ 115 dB), Snemanje brez povezave |
| Garancija v mesecih | 24 |


























Reviews
There are no reviews yet.