Namizni računalnik ProDesk 2 Tower G1a AI pomaga optimizirati poslovne vire. Za uporabo v poslovanju je pripravljen z zmogljivim procesorjem AMD z namensko nevronsko procesorsko enoto, orodji za zahteve aplikacij in poslovnih tokov ter varnostnimi funkcijami. Ta cenovno ugoden računalnik, ki ga je enostavno namestiti, je pripravljen na prihodnost in lahko raste skupaj z vašim podjetjem.
Računalnik HP ProDesk 2 Tower G1a R5-8500G/16GB/SSD 512GB/W11Pro
1.816,18 €
Out of stock
| Weight | 9,04 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://www.hp.com/si-sl/products/desktops/product-details/product-specifications/2103266297 |
| Vrsta procesorja | |
| Vrsta procesorja dodatno | -8500G (3,5 do 5,00 GHz) 22 MB, 6 jeder/12 niti |
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5-5200 MT/s (1x 16 GB Hitrosti prenosa podatkov do 5200 MT/s)., 1x prosta reža, do 64 GB |
| Shramba | |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana AMD Radeon 780M |
| Vrsta ohišja | Mikro stolp (MT) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | AMD Pro 665 |
| Napajalnik | 180-vatni notranji napajalnik, do 90-odstotna učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 1x USB Type-C 5 Gb/s, 2x USB Type-A 10 Gb/s, 2x USB Type-A 5 Gb/s, 1x combo za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 1x HDMI 1.4b, 1x DisplayPort 1.4a, 1x DisplayPort 1.4a, 1x vhod/izhod zvoka, 3x USB 2.0 Type-A, 1x zaporedni priključek (dodaten) |
| Čitalec kartic | ne |
| Razširitve | 1x PCIe 3 x1, 1x PCIe 4 x16, 1x M.2 za WLAN (zasedeno), 1x M.2 2242/2280 za shrambo (zasedeno) |
| Razširitvena mesta | ležišče za 1x 3,5 palčni trdi disk |
| Tipkovnica in miška | priložena HP 125 USB SLO tipkovnica in USB žična miška HP 125 |
| Zvočniki | notranji zvočnik 2W, Kodek Realtek ALC3602-CG |
| Brezžične povezave | Brezžična kartica Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2×2) in Bluetooth 5.4 |
| Žične povezave | integrirana 10/100/1000M GbE LAN |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, zanka za ključavnico, vgrajena kabelska ključavnica za pripomočke; tanka kabelska ključavnica |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 33,7 x 30,8 cm |
| Teža | od 6,10 kg; Dejanska teža je odvisna od konfiguracije. |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | Certifikat Energy Star, registrirano za EPEAT |
| Garancija v mesecih | 36 |
















Reviews
There are no reviews yet.