Z izjemno zmogljivostjo, izboljšano z umetno inteligenco, najnovejšim procesorjem Intel Core Ultra in nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo do 13 bilijonov operacij na sekundo, kompaktnim oblikovanjem, raznolikimi možnostmi uvedbe in naprednimi varnostnimi funkcijami je računalnik HP EliteDesk 8 Mini G1i z umetno inteligenco idealna izbira za sodobne delovne prostore.
Računalnik HP EliteDesk 8 Mini G1i U9-285/32GB/SSD 1TB/3Y/W11Pro
3.645,87 €
Out of stock
| Proizvajalec | |
|---|---|
| Garancija | 3L |
| Vrsta procesorja | |
| Vrsta procesorja dodatno | 285 (do 5,6 GHz) 36 MB L3, 24 jeder, 24 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem dodatno | 64-bit, SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5-5600 MT/s (1 x 32 GB), 1x prosto mesto |
| Shramba | |
| SSD pogon dodatno | 2280 PCIe NVMe Value |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Vrsta ohišja dodatno | + HP Desktop Mini Vertical Chassis Stand |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 100-vatni zunanji napajalnik USB Type-C, do 88-odstotna učinkovitost dolžina napajalnega kabla 1,83 m |
| Priključki spredaj | 1x USB Type-C 20 Gb/s, 2x USB Type-A 10 Gb/s, 1x priključek za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 2x USB Type-A 10 Gb/s; 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 2x DisplayPort 2.1, 1x Thunderbolt 4, 2x Flex 2x Type-A 3.2 G1 in 2x Type-C 3.2 15W Out |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | HP DisplayPort 2.1 v3 Flex |
| Razširitvena mesta | 1x M.2 2230, 3x M.2 2280 |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica HP USB 125 v2 in žična laserska miška 128 |
| Zvočniki | Kodek Realtek ALC3252, univerzalni priključek za zvok s podporo za slušalke CTIA in OMTP |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) in Bluetooth 5.4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219-LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 |
| Mere (Š x V x G) | 17,7 x 3,42 x 18,1 cm |
| Teža | 1,35 kg |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | Potrdilo TCO, Certifikat ENERGY STAR, |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev (HP 3y ONS DT Bundled Support) |




















Reviews
There are no reviews yet.