| Weight | 39,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Informacijski list | |
| Energijska nalepka | |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR+, HDR10+ Adaptive |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound+, Object Tracking Sound |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Q-Symphony, OTS Lite |
| Procesor | Q4 AI Processor |
| Povezave | Yes (BT5.3), Yes (WiFi5) |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 29,7 kg (s stojalom), 29,1 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1676.7 x 1017.5 x 327.7 mm |
| Mere brez stojala | 1676.7 x 960.3 x 26.6 mm |
| Energetski razred | D |
| Barva | TITAN GRAY (TITAN SIVA) |
| VESA standard | 400 x 400 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
QLED TV SAMSUNG 75Q8F
1.998,75 €
4 in stock
























Reviews
There are no reviews yet.