Samsung QLED 4K TV QE65Q7F2AUXXH je impresiven televizor z diagonalo 165 cm (65 palcev), ki prinaša vrhunsko vizualno izkušnjo, optimizirano za sodobno domačo zabavo. Ta model, del Samsungove linije QLED TV za leto 2025, je zasnovan za tiste, ki si želijo živahne barve in napredne pametne funkcije na velikem zaslonu.
QLED TV SAMSUNG 65Q7F2
1.198,75 €
6 in stock
| Weight | 23,3 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | |
| Informacijski list | |
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Motion Xcelerator, Supreme UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound: OTS Lite, Q-Symphy, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound |
| Procesor | Q4 AI Processor |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.3) |
| Priključki | 3 x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 17.1 kg (s stojalom), 16.7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1452.9 x 879.5 x 267.4 mm |
| Mere brez stojala | 1452.9 x 834 x 60.6 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | Black (črna) |
| VESA standard | 400 x 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On |
| Garancija v mesecih | 24m |
















Reviews
There are no reviews yet.