Samsung QLED 4K TV QE50Q7F2AUXXH je eleganten in zmogljiv televizor z diagonalo 127 cm (50 palcev), ki prinaša vrhunsko vizualno izkušnjo, optimizirano za sodobno domačo zabavo. Ta model, ki je del Samsungove linije QLED TV, je zasnovan za tiste, ki si želijo živahne barve in pametne funkcije.
| Weight | 13,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | |
| Informacijski list | |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Motion Xcelerator, Supreme UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound: OTS Lite, Q-Symphy, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound |
| Procesor | Q4 AI Processor |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.3) |
| Priključki | 3 x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 9.9 kg (s stojalom), 9.6 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1120.3 x 694 x 237 mm |
| Mere brez stojala | 1120.3 x 647 x 60 mm |
| Barva | Black (črna) |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On |
| Garancija v mesecih | 24m |
| Ločljivost zaslona | |
| Tip zaslona | |
| Smart TV | |
| Osveževanje zaslona | |
| Energetski razred | |
| Diagonala zaslona |
















Reviews
There are no reviews yet.