| Weight | 2,41 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Tip projektorja | Domači kino |
| Tehnologija | LED |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Povezljivost (HDMI in ...) | Bluetooth |
| Priključki | 1 (Micro) HDMI |
| Zvočniki | Dolby Digital Plus |
| Brezžične povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.2) |
| Barva ohišja | Bela |
| Mere (Š x V x G) | 140 x 243 x 137 mm |
| Teža | 1,4 kg |
| Garancija v mesecih | 24m |
PROJEKTOR SAMSUNG FREESTYLE LFF3CLA + BATERIJA
613,93 €
10 in stock




























Reviews
There are no reviews yet.