Video vsebine visoke ločljivosti, ki jih imate v prenosniku ali tablici, lahko prikažete na velikem zaslonu z vmesnikom HP USB-C™ to DP, ki omogoča povezavo z zunanjim prikazovalnikom, televizorjem ali projektorjem.
| Weight | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 1L |
| Vrsta dodatka | Ostali dodatki |
| Osnovne informacije | podpira ločljivost: 4K x 2K pri 30 Hz |
| Dodatne informacije | / |
| Teža | 0,032 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1,5 x 18 x 2,3 cm |
| Garancija v mesecih | 12 |









Reviews
There are no reviews yet.