Zmogljive, inteligentno oblikovane in razvite delovne postaje za zahtevne uporabnike, ki zahtevajo uspešno informacijsko tehnologijo – brez kompromisov pri zmogljivosti grafičnih podsistemov in hitrosti. Delovne postaje HP ponujajo preproste rešitve za nakup, uvajanje in vzdrževanje, ki podpirajo podjetja, se prilagajajo zahtevnejšim potrebam in predvidevajo izzive.
Prenosnik HP Zbook Fury G1i 18 Ultra 7 255HX/32GB/SSD 1TB/18”WQXGA 500/RTX PRO 2000 B 8GB/W11Pro
3.819,26 €
2 in stock
| Weight | 4,96 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09153574 |
| Diagonala zaslona | |
| Diagonala zaslona dodatno | WQXGA (2560×1600), nebleščeč, 500 nit, IR senzor |
| Vrsta procesorja | |
| Vrsta procesorja dodatno | -255HX (do 5,2 GHz, 36 MB cache L2, 20 jeder, 20 niti) |
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | |
| Velikost pomnilnika dodatno | RAM DDR5-5600 MHz (2x16GB) 2 prosti reži do 256 GB |
| Shramba | |
| SSD pogon dodatno | 2280 PCIe-5×4 NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | NVIDIA |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | Thunderbolt Thunderbolt TB4 Ultra 280W G6 |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | Meteor silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (Thunderbolt 5 80Gbps), 1x HDMI 2.1, 1x TB4 40Gbps (DP 2.1), 1x USB-A 3.1 G1, 1x RJ45,1x combo audio |
| Čitalec kartic | SD 7.0, 1x čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica in miška | osvetljena SLO tipkovnica, odporna proti razlitju tekočin |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, 4 vgrajeni stereo zvočniki; diskretni ojačevalniki, 2 vgrajena mikrofona, kamera 5MP IR |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 in Bluetooth 5,4, ni vPro |
| Polnilec priložen | Da |
| Baterija in napajanje | 8 celična 99 Wh, 280 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, čitalec prstnih odtisov, 1x reža za nano varnostno ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | od 40,3 x 2,7 x 28,9 cm naprej (odvisno od konfiguracije) |
| Teža | od 3,52 kg naprej odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz aluminija ojačana z magnezijem, možnost dodatnih 3x M.2 SSD |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
























Reviews
There are no reviews yet.