Zmogljive, inteligentno oblikovane in razvite delovne postaje za zahtevne uporabnike, ki zahtevajo uspešno informacijsko tehnologijo – brez kompromisov pri zmogljivosti grafičnih podsistemov in hitrosti. Delovne postaje HP ponujajo preproste rešitve za nakup, uvajanje in vzdrževanje, ki podpirajo podjetja, se prilagajajo zahtevnejšim potrebam in predvidevajo izzive.
Prenosnik HP Zbook Fury G1i 16 Ultra 7 255HX/32GB/SSD 1TB//16”WUXGA 400/RTX PRO 3000 12GB/W11Pro
4.336,01 €
Out of stock
| Weight | 3,4 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09153575 |
| Diagonala zaslona | |
| Diagonala zaslona dodatno | WUXGA (920×1200, nebleščeč, 400 nit, IR senzor |
| Vrsta procesorja | |
| Vrsta procesorja dodatno | -255HX (do 5,2 GHz, 36 MB cache L2, 20 jeder, 20 niti) |
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | |
| Velikost pomnilnika dodatno | RAM DDR5-5600 MHz (2x16GB) 2 prosti reži do192 GB |
| Shramba | |
| SSD pogon dodatno | 2280 PCIe-5×4 NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX PRO 3000 12GB GDDR7 |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | preko Thunderbolt 4, priporočamo HP Docking Station TB4 G4 280W 4J0G4AA#ABB |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | Meteor silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (TB 5 80Gbps), 1x HDMI 2.1, 1x TB4 40Gbps (DP 2.1) , 1x USB-A 3.1 G1, 1x RJ45,1x combo audio |
| Čitalec kartic | SD 7.0 Card Reader, čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica in miška | osvetljena SLO HP Premium tipkovnica, odporna proti razlitju tekočin |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, 4 vgrajeni stereo zvočniki; diskretni ojačevalniki, 2 mikrofona, kamera 5MP IR |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 in Bluetooth 5,4, ni vPro |
| Polnilec priložen | Da |
| Baterija in napajanje | 8 celična 99 Wh, 280 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, čitalec prstnih odtisov, 1x reža za nano varnostno ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | od 35.9 x 24.9 x 2.7 cm (odvisno od konfiguracije) |
| Teža | od 2,43 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz aluminija ojačana z magnezijem |
| Dodatne informacije | Energy Star, EPEAT |
| Garancija v mesecih | 36 |
























Reviews
There are no reviews yet.