25-minutni program SteamRefresh je primeren za delikatna oblačila in uporabi manj vode od običajnega pranja. Za bolj svež občutek lahko dodate tudi Electrolux Steam Fragrance. DualCare® vam omogoča samozavestno pranje in sušenje. Stroj s certifikatom Woolmark Blue s prilagojeno temperaturo in gibanjem bobna učinkovito opere in posuši tudi jakne in volnene puloverje brez krčenja.*
Pralno sušilni stroj Electrolux EW8W4402QE, 11+7 kg, WiFi, inverter motor
1.464,59 €
1 in stock
| Weight | 76 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Electrolux |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Zmogljivost pranja | 11 kg |
| Zmogljivost sušenja | 7 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja in sušenja | D |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Največja hitrost ožemanja | 1400 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Inverter motor | Da |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja in sušenja | 342 kWh |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 45 kWh |
| Glasnost med ožemanjem | 75 dB |
| Zamik vklopa | Da |
| Varovalo za otroke | Da |
| Tehnologija pranja | UniversalDose – patentiran predal za kapsule |
| Upravljanje na daljavo | Da – WiFi |
| Mere (Š x V x G) | 597 x 847 x 636 mm, maks globina 660 mm |
| Teža | 74,5 kg |
| Dodatne informacije | sistem za nadzor penjenja pralnega sredstva, zaščita proti izlivu, parni program, boben – CareDrum, |
| Dodatne informacije dodatno | Certifikat Woolmark: Woolmark Blue Pranje&Sušenje |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.