Spremljajte in zmanjšajte porabo energije svojega pralnega stroja. AI Energy način vam omogoča preverjanje porabe energije in oceno vašega računa za elektriko. Za programe, ki delujejo v AI Energy načinu, zmanjša porabo energije do 70% z uporabo Ecobubble™ tehnologije za pranje s hladno vodo namesto s toplo in z dodatnim časom cikla. Porabite manj energije pri pranju oblačil. Samsung pralni stroj je izjemno energetsko učinkovit in celo presega minimalne zahteve razreda A energetske učinkovitosti za do 10%. Napredne tehnologije izboljšajo učinkovitost pranja in skrajšajo čas pranja, s čimer se zmanjša poraba energije. Uživajte v učinkovitem pranju z AI Ecobubble™. Ustvari mehurčke, ki odstranijo 24% več umazanije, tudi v hladni vodi. Prav tako zazna vrsto tkanine in prilagodi količino mehurčkov, čas pranja, temperaturo in hitrost centrifuge. Tako prihrani 70% energije v primerjavi s pranjem v topli vodi in zagotovi 45,5% boljšo nego tkanin.
Pralni stroj Samsung WW90DG6U2FLKU4, 9kg
757,84 €
10 in stock
| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_1947639.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_1947639_SL.pdf |
| Specifikacije | |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 44 kWh |
| Inverter motor dodatno | 10 letna garancija na DIT |
| Glasnost med ožemanjem | 72 dB |
| Zamik vklopa | Da |
| Varovalo za otroke | Da |
| Tehnologija pranja | Bubble Soak tehnologija, Ecobubble™ tehnologija |
| Mere (Š x V x G) | 600 x 850 x 550 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | – skupna globina z vrati: 630 mm |
| Teža | 66 kg |
| Dodatne informacije | 20-letna garancija na motor z inverterjem |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Zmogljivost pranja | |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | |
| Hitrost ožemanja | |
| Globina do 50 cm | |
| Inverter motor | |
| Upravljanje na daljavo |
























Reviews
There are no reviews yet.